صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 384834
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان


تعدادی از مبلغان مسیحیت در حرکتی برنامه ریزی شده و هدفمند به عنوان راننده تاکسی اقدام به تبلیغ مسیحیت می کنند. آنها در طول مسیر صحبت هایی را پیرامون مسیحیت و حضرت مسیح انجام داده و با ظرافتی خاص ضمن تبلیغ مسیحیت سعی در جلب نظر مسافرین نسبت به دین مسیحیت می کنند.
به گزارش « جهان » این رانندگان پس از رسیدن به مقصد از مسافر کرایه دریافت نکرده و به آنها یک جلد کتاب انجیل نیز هدیه می دهند.
یکی از این رانندگان تاکسی درباره نحوه تهیه انجیل ها گفته است : انجیل را از مرز بازرگان وارد ایران می کنیم و امیدواریم عیسی مسیح (ع ) نیز از همان مکان وارد کشورمان شود!.
این راننده مبلغ مسیحی درباره اشکال دیگر تبلیغ مسیحیت اظهار داشت : ما کلیساهای خانگی هم تشکیل داده ایم تا کسانی که مایل به مسیحی شدن باشند را در آن مکان ها تعلیم دهیم .
همچنین یک منبع آگاه در این باره به خبرنگار پارسانیوز گفت : گروهی از مبلغین مسیحی اقدام به پخش کتابچه هایی که حاوی اشعاری در مدح و وصف حضرت مسیح (ع ) است کرده اند.
پیش از این نیز تحرکاتی دراین خصوص از جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع ) دریافت شده بود.
گفتنی است پدیده « مسافرکشی برای تبلیغ مسیحیت » یک سالی است که در کشورمان رواج یافته است و این افراد امسال تبلیغات خود را هدفمند و گسترده تر کرده اند.


دسته ها : مذهبی
X